W maju zapraszamy Was do zapoznania się ze światem kodu
21.04.2017 / Katowice

Hej!

Czas leci nieubłaganie, więc powoli zbliża się kolejna edycja naszego ulubionego kursu "Witamy w Świecie Kodu". Najpopularniejszy i najlepiej dopracowany kurs, wprowadzający w świat programistów tym razem odbędzie się w Katowicach na ulicy Józefa Wolnego w naszej nowej lokalizacji. Dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionej ekipy z Cluster Cowork mamy nową, lepszą miejscówkę z naprawde świetną salą wykładową.

Jest jednak jeden mały haczyk. W związku z tym że Cluster to jeden z najlepszych coworków na śląsku obłożenie na sale mają duże i musimy przesunąć majowy kurs o tydzień później. Czyli zamiast w terminie 13 maja - 11 czerwca odbędzie się on między 20-tym maja, a 18-tym czerwca. Za utrudnienia przepraszam, i wszystkich którzy już się zgłosili powiadomimy jeszcze dziś o zaistniałej zmianie. Mimo wszystko warto bo i dojazd jest lepszy i sala lepiej wyposażona, a od dawna zgłaszaliście że lepiej byłoby się przenieść do Katowic bo Świętochłowice to trochę takie... no właśnie :)

Z dobrych informacji zebraliśmy już niemal całą grupę chętnych. Oczywiście zaraz na początku maja, po najważniejszym święcie w roku wyślemy Wam szczegóły dotyczące kursu, godzin, płatności, dojazdu itp. Tymczasem przygotowujemy się do majówki pełną parą :)

Mamy też dobre informacje z innej beczki :)
Nawiązaliśmy współpracę z dwoma sprawdzonymi na własnej skórze firmami rekrutacyjnymi. Mają bardzo fajne podejście i nie traktują chętnych z buta tylko faktycznie starają się dobrać prace pod daną osobę. Dlatego od następnych kursów będzie możliwość dla najlepszych z Was na znalezienie pracy zaraz po kursie. Chodź i do tej pory nie było z tym większych problemów bo wiele osób zgłaszało się z podziękowaniami że udało im się przekwalifikować dzięki Geek Factory. Niemniej teraz temat będzie trochę lepiej zorganizowany.

Tymczasem odmeldowuje się bo M.A.J.Ó.W.K.A zbliża się wielkimi krokami a jak wiadomo dzień święty należy święcić (przy grillu) :)

PS: Nie wierzcie propagandzie! W długi weekend będzie świetna pogoda!

- Pola obowiązkowe
Wyślij zgłoszenie