Poznajcie Denisa
25.01.2017 / Katowice
    Dla wszystkich stałych i nowych czytelników naszej strony, spieszymy z newsem, że oto kolejny czarodziej kodu - Denis Ćulavdžić zasilił szeregi Geek Factory. A wszystko to za sprawą Waszych licznych zgłoszeń i zapytań o nasze kursy oraz chęci przeprowadzenia przez Geek Factory w bieżącym roku większej niż dotychczas ilości szkoleń.

   Po krótce. Denis Ćulavdžić. Polak z serbskimi korzeniami. Ma 29 lat, programowaniem zaczął interesować się podczas studiów informatycznych na Politechnice Częstochowskiej, zawodowo programuje od lat 4.
Jego mocną stroną są przede wszystkim języki PHP i JavaScript. Ostatnio pochłania go Google Maps API. W najbliższym czasie swoje umiejętności chce rozszerzyć o Node.js. Pracował przy wielu ciekawych projektach, ale najbardziej dumny jest z pracy przy shellterr.com, Federavox, Tropical.
Z mniejszych projektów uwagę należy zwrócić na: pracowniatkanina.pl, lamusteatralny.pl, tadeks.pl, ku-ka.pl.

   Poza tym jest elokwentny, bystry, inteligentny, sympatyczny. Lubi nowe wyzwania - przed nim kolejne - sprawdzić się jako wykładowca i nauczyć programować przyszłych Geeków :)
To dla Denisa z jednej strony pewnego rodzaju odskocznia od codziennych obowiązków programisty, a z drugiej kolejny krok w karierze zawodowej i zdobycie nowego, jakże cennego doświadczenia.
Zapraszamy do Geek Factory. Szczegółowy harmonogram można znaleźć na naszej stronie w zakładce “Kursy”.
Czekamy na Was!


- Pola obowiązkowe
Wyślij zgłoszenie