Harmonogram 2017 Geek Factory
10.01.2017 / Katowice
Geek Factory wita w Nowym Roku.
Mam nadzieje, że po Sylwestrowych szaleństwach wszystko wróciło już do normy, a Wy pełni energii i zapału wróciliście do codziennych obowiązków :). My również nie marnujemy czasu. Oto przedstawiamy harmonogram szkoleń na cały rok, tak by każdy z Was mógł sobie zaplanować weekendy, które chcecie spędzić w miłym towarzystwie Pana prowadzącego, a Waszym szarym komórkom zafundować niezłą imprezę.
 
W tym roku postanowiliśmy usystematyzować i dostosować proponowane przez nas szkolenia do potrzeb i sugestii dotychczasowych kursantów. I tak poza stałymi punktami programu jakimi są kursy “Witamy w świecie kodu” - planujemy w sumie 4 edycje, “Make some magic” - 2 edycje i “Jak to działa” - 1 edycja, ale za to 7 tygodniowa, proponujemy również kurs z Angulara JS 1, którego częstotliwość uzależniona będzie od Waszego “chcę albo nie chcę”.
Z tym Angularem to w ogóle osobna historia. Wielu zastanawia się dlaczego proponujemy to w chwili kiedy inne szkoły czy firmy szkoleniowe proponują już 2 ?.

Krótkie wyjaśnienie:
Angular 2 będzie prawdopodobnie świetnym frameworkiem, wspieranym, rozbudowywanym i z mnóstwem przykładów… za 2 lata. Jednak nikt nie uczy się technologii dla samej przyjemności, ale po to żeby stosować ją w praktyce. Po naszym kursie będziecie w stanie użyć Angulara w nowych projektach. Zakładamy, że nie są to malutkie projekciki strony www - wizytówki, tylko odrobinę bardziej rozbudowane i konkretne projekty. Angular 1 testowany, sprawdzony i zaakceptowany przez rzesze programistów nada się do tego bardzo dobrze. Angular 2… prawdopodobnie też. Ale słowem kluczowym jest tutaj “prawdopodobnie”. Nikt nie da 100% gwarancji, że w tym frameworku nie ma żadnych dziur, luk, błędów krytycznych. Oczywiście pewnym wyznacznikiem jakości jest marka Google stojąca za projektem. Raczej rzadko się myli, chociaż jej się to zdarzało. Jeżeli by się nie myliła, to po co całkowicie zmieniono wersję drugą względem pierwszej, a nie kontynuowano po prostu rozwoju jedynki? Dlatego właśnie uczymy Angulara 1, bo stawiamy na sprawdzone i praktyczne rozwiązania w programowaniu i nie podążamy ślepo za najnowszymi trendami. Być może staną się one dobrymi rozwiązaniami, a być może umrą jak wiele innych nieudanych projektów bez większego echa i straty naszego czasu.

Poza tym realizujemy kursy dla szkół i firm, których tematykę i zakres dostosowujemy według potrzeb, oczywiście w granicach naszych możliwości i umiejętności.
Podsumowując: jeżeli chcecie zrealizować swoje postanowienia noworoczne dotyczące nauki od podstaw, czy też rozwijania pasji programowania zapraszamy Was na szkolenia w Geek Factory.
Do zobaczenia :)
- Pola obowiązkowe
Wyślij zgłoszenie