Back Endowcem być od października
12.09.2017 / Katowice
Dobra, w końcu rusza, najbardziej oczekiwany kurs tego roku. 14 PAŹDZIERNIKA - 26 LISTOPADA! Nareszcie udało nam się dopiąć wszystkie tematy i możemy oficjalnie ogłosić nabór.“Jak to działa” zostało przemodelowane i tym razem jeszcze bardziej skupimy się na praktycznym podejściu do tematyki.

Oprócz nauki języka PHP i projektowania baz danych kurs został rozszerzony (a co za tym idzie wydłużony do 7 tygodni) o tematykę MVC i obsługę frameworka cakePHP 2. Dlaczego akurat ten? Zastanawialiśmy się nad wersją 3 lub Laravelem ale po przemyśleniach doszliśmy do wniosku że zasady MVC najłatwiej omówić na tym frameworku bo jest najprostszy, najłatwiej go uruchomić i najlepiej go znamy. Co po za tym? Konfiguracja środowiska lokalnego, różnice w teorii i praktyce w tworzeniach zapytań SQL, sesje, ciasteczka, json, AJAX i własny system CMS.

Będzie tego sporo, duża dawka wiedzy, ale wiedzy bardzo potrzebnej. Wiele osób przeraża tematyka BackEndowa, ale uwierzcie że nie jest wcale bardziej skomplikowana niż Front End. Dlatego zapraszamy na kurs każdego kto posiada choćby podstawową wiedzą z HTMLa (wystarczy umiejętność składania formularzy). Na chwile obecną mamy już zgłoszone 9 osób na 12 miejsc więc nie czekajcie do ostatniej chwili tym bardziej że “Jak to działa” jest tylko raz w roku!
- Pola obowiązkowe
Wyślij zgłoszenie