ACE! Conference Kraków 11-12 Maj 2017
22.02.2017 / Katowice
ACE! Conference Kraków 11-12 Maj 2017
Feel Agile Think Design

     Już wkrótce, w dniach 11-12 Maj 2017 r w Krakowie (Park Inn, ul. Monte Casino 2), odbędzie się kolejna edycja jednej z największych konferencji w Europie Środkowej, poświęcona nowym metodologiom tworzenia oprogramowania.
ACE!
to połączenie wiedzy i doświadczenia z innowacją i rozwojem w obszarach niezbędnych do realizacji ambitnych projektów.
T
o konferencja, na której będzie mowa o najnowszych technologiach, platformach i technikach, które albo już zdominowały rynek IT, albo to tylko kwestia czasu. Nie zabraknie również informacji o narzędziach, które mogą być niezwykle przydatne w codziennej pracy.
 
  Dwudniowa konferencja została podzielona na dwa panele tematyczne:
    Building Software Better - pod tym hasłem organizatorzy chcą zwrócić uwagę na korzystanie z takich metodologii jak Agile, Lean, Scrum, Kanban;
   Building Better Products - panel stworzony z myślą o UX managerach, designerach oraz wszystkich zaangażowanych w tworzenie projektu; mowa będzie o Lean Startup, LeanUX, Design Thinking, Customer Development, Design Etnography.

     ACE! to konferencja, która przyciąga uczestników z całego regionu. Uczestnictwo daje możliwość poznania prelegentów i ekspertów z różnych zakątków świata. To przede wszystkim kompendium specjalistycznej wiedzy, wymiany doświadczeń oraz najlepszych praktyk.

Chcesz wiedzieć więcej? Szczegółowy plan imprezy oraz bilety dostępne na stronie: www.aceconf.com


- Pola obowiązkowe
Wyślij zgłoszenie