Pokaż mi swoich przyjaciół, a powiem Ci kim jesteś
02.06.2016 / Katowice
Stare dobre przysłowie odnosi się nie tylko do ludzi, ale też do firm, organizacji i uczelni. Tak więc dziś udało nam się uzupełnić przynajmniej częściowo dział z naszymi Partnerami. Oczywiście można tworzyć sztukę dla sztuki (lub partnerstwa dla PRu), ale my zawsze stawiamy na praktykę. Także i tym razem możecie przekonać się o tym klikając przycisk “Dowiedz się więcej” na liście naszych Partnerów i sprawdzić jakie przedsięwzięcia już z daną organizacją, szkołą lub firmą zrealizowaliśmy lub przeczytać więcej o nich na stronach WWW. Staramy się dodawać tylko takie partnerstwa, które już sprawdziliśmy lub niedługo sprawdzimy tworząc wspólnie przedsięwzięcie, dzięki temu na naszą listę trafili ostatnio między innymi:

Cyclad
Międzynarodowa firma programistyczna poszukująca programistów do nowych projektów. Nasza współpraca zaczęła się dosłownie pare dni temu. Już dziś mamy dla Was ofertę na staż z możliwością przedłużenia w formie stałej pracy, jeśli się sprawdzicie - jak ktoś jest zainteresowany prawdziwymi praktykami, a nie parzeniem kawy to odezwijcie się do nas. Oczywiscie kursanci GF mają pierwszeństwo.

Project People
Energiczne dziewczyny z Krakowa, które pomogły nam z ustanowieniem #inosilesia. Ich firma oferuje niesamowite gry edukacyjne dla szkół, w których przyjdzie Wam sie zmierzyć z realnymi wyzwaniami, z którymi mierzą sie właściciele firm lub start-upy. Jeśli chcielibyście żeby w Waszej szkole lub uczelni odbyła się taka gra dajcie nam znać.

Cluster Cowork
Świetny nowy cowork w Katowicach, dzięki któremu mogliśmy zorganizować pierwsze spotkanie organizatorów eventów. Razem z tą ekipą knujemy już kolejne przedsięwzięcia, w które prawdopodobnie zaangażuje się też miasto Katowice i wiele innych organizacji i firm. Szczegóły wkrótce.

School of New Media
Wiele osób wychodzi z założenia, że konkurencję należy niszczyć. Geek Factory i School of New Media uważają, że konkurencyjność polepsza ofertę i produkty. Dlatego zamiast rywalizacji wybraliśmy współpracę. Okazało się, że nasze produkty nie tylko nie kolidują ze sobą, ale wręcz się uzupełniają. Dlatego planujemy w przyszłości oferować Wam wspólnie sporą dawkę nie tylko umiejętności stricte technicznych, ale także niezwykle ważną wiedzę co robić dalej jak już mamy nasze strony, aplikacje i programy. Jak je promować, w jaki sposób pozyskać klientów, jak skutecznie poruszać się w świecie nowych mediów. Jednak zanim to następi to chcielibyśmy Wam raz jeszcze polecić E-Marketing Day - święto marketingu internetowego, które organizuje nasz nowy partner już 11 czerwca! My oczywiście też tam będziemy, bo szczerze wspieramy to przedsięwzięcie. Wydarzenie jest bezpłatne i można się na nie rejestrować za pośrednictwem strony www.emarketingday.pl. Zresztą sami zobaczcie jak można odmówić takiemu zaproszeniu:

- Pola obowiązkowe
Wyślij zgłoszenie