Ogłoszenia parafialne
24.05.2016 / Katowice
N.A.R.E.S.Z.C.I.E !!!

“Napierdalania magią” jak to stwierdziła jedna z naszych kursantek po “Make some Magic” ciąg dalszy. W końcu pojawiły się zapowiedzi nowych kursów. Na pierwszy rzut idzie “Witamy w świecie kodu” i “Jak to działa” - terminy możecie sprawdzić pod tym linkiem.

Jednak to nie wszystkie ogłoszenia parafialne. Otóż ogłasza się co następuje:

W tym roku odbędzie się jeszcze:
  • “Make some magic” w Świętochłowicach, czyli znów czarujemy!
  • “Second Level” - tym razem weźmiemy na tapetę Angular.js i wyjaśnimy Wam dlaczego stał się on praktycznie w kilka miesiecy numerem jeden, jeśli chodzi o frameworki Frontendowe - znów w Świetochłowicach.
  • Witamy w świecie kodu… niby nic specjalnego bo ten kurs odbył się już wiele razy, jednak tym razem zawitamy do… Krakowa. Oczywiście o ile nas zechcecie.
  • I znów Witamy w świecie kodu - jednak dość wyjątkowe, bo ten kurs odbędzie się po pierwsze w jezyku angielskim, a po drugie… w stolicy… Europy, czyli w Brukseli! Tak, tak nasi drodzy czytelnicy - Geek Factory nie próżnuje w czasie wakacyjnej przerwy i rozwija skrzydła.
Co po za tym? Nowe spotkanie organizatorów eventów (już w czerwcu), wstepne przygotowania do Santa Cloud - flagowego eventu charytatywnego tworzonego przez nasze ulubione partnerki (Women in Technology), nowe umowy partnerskie z firmami i organizacjami, no i oczywiście codzienne “napierdalanie magią”.
- Pola obowiązkowe
Wyślij zgłoszenie