Majówka bez komputerów
05.04.2016 / Koszęcin
Jak powszechnie wiadomo, jest taki dzień w roku kiedy milkną skłócone na codzień głosy, zanikają waśnie, a świat ogarnia radość i pokój. Najważniejsze święto spośród wszystkich świąt, ten magiczny moment, w którym nie ma podziałów, wojen i niezgody. Własnie ten czas harmoni i spokoju zbliża się wielkimi krokami. Mowa oczywiście o MAJÓWCE!!!

W związku z tym jakże podniosłym czasem chcielibyśmy przypomnieć Wam że, Geek Factory to nie tylko szkoła programowania ale przede wszystkim społeczność tworzone przez ludzi. Dlatego zapraszamy wszystkich naszych kursantów wraz z rodzinami i przyjaciółmi na niezykły wyjazd. Organizujemy wspólny wypad do Koszęcina między 29 kwietnia a 3 maja. Na chwile obecną zapisało się już 5 absolwentów naszych kursów oraz kilka znajomych osób. Mamy nadzieje że reszta też postanowi dołączyć.

Ośrodek jest w środku lasu, posiada miejsce na grilla, ognisko, dyskotekę, boiska do siatkówki i koszykówki, saune i miejsca zabaw dla dzieciakó (wiec możecie spokojnie zabrać swoje pociechy). Więcej informacji o cenach (są naprawde śmieszne), warunkach (ciężkie ale klimatyczne) i możliwościach transportu możecie uzyskać bezpośrednio u Daniela (tel. 794-366-756). Ośrodek sprawdzony już wiele razy więc naprawde szczerze polecamy i zapraszamy.

Powrót do listy
- Pola obowiązkowe
Wyślij zgłoszenie