Mamy nowego wykładowcę !!!
19.10.2016 / Katowice
Cześć i czołem młodzi Jedi!

Dobra wiadomość! Długo wyczekiwany i wielokrotnie odwlekany kurs Angulara w końcu się odbędzie. Prawdopodobnie uda się go nam zrealizować w połowie lutego 2017r. Kurs jest praktycznie pewny, ponieważ pozyskaliśmy nowego, sprawdzonego wykładowcę. Właśnie kończymy dopinać ostatnie szczegóły i sam program kursu.

Informację na temat dokładnych dat zjazdów i ceny znajdziecie na naszej stronie w ciągu tygodnia. Tymczasem zapraszamy do krótkiego zapoznania się z człowiekiem który, już wkrótce będzie przeciągał Was na ciemną stronę mocy.


Krystian Barchański

Front-end developer z sześcioletnim doświadczeniem, którego zdaniem kodowanie interfejsu jest sztuką. Pasjonat języka JavaScript i wszystkich jego “quirków”. Przygodę z Angularem rozpoczął od tworzenia aplikacji mobilnej na Silesia Marathon.

Następnie samodzielnie zaprojektował i wykonał kolejną aplikację - Silesiaman Triathlon. Obecnie pracuje jako inżynier oprogramowania w Intive, gdzie w zespole kilkunastu UI developerów rozwija złożoną aplikację pisaną w Angularze, z której będą korzystały największe linie lotnicze na świecie.
- Pola obowiązkowe
Wyślij zgłoszenie