May I have your attention, please?
06.10.2016 / Katowice
Z uwagi na liczne prośby które otrzymaliśmy kurs Back-Endu nie rozpocznie się 8 października. Za Waszą namową postanowiliśmy przełożyć go na 22 października abyście mieli jeszcze czas na zapisy. Dlatego dzwońcie, piszcie i wysyłajcie gołębie. Czekamy na Was, a kiedy już zaczniemy, przez 5 kolejnych weekendów (10 zjazdów po 5-6h dziennie) nasi wykładowcy będą was maltretować, moobingować i wbijać wam do głów PHP. Jeżeli to Was nie zachęca to dla tych co się wahają - mała mobilizacja:

Czemu akurat tą “przestarzałą” technologię PHP chcą nam wbijać do głowy, skoro świat jest pełen innych super - hiper, trendy, ekstra, “wow” rozwiązań jak na przykład Node.JS? Ano dlatego, że bez względu na przychodzące i odchodzące trendziki (nie mylić z trądzikiem) na PHP funkcjonuje obecnie 95% stron w internecie. Co prawda trendseterzy świata programowania przepowiadają że już niedługo PHP straci pozycje lidera… ale robią to od 15 lat i jakoś żaden z nich nie został nową Kasandrą.

Jeżeli nie macie ochoty tracić czasu na błądzenie w gąszczu skłóconych, zachwalających “jedyne słuszne rozwiązania”, profesjonalnych “programistów” z rocznym stażem to olejcie ich i przyjdźcie się nauczyć jak praca programisty wygląda w praktyce, od ludzi którzy mają na koncie ponad 15 lat doświadczenia w branży i na co dzień pracują z międzynarodowymi markami wciąż opierając sporą część rozwiązań na NAJPOPULARNIEJSZYM języku Back-Endu czyli PHP.

A co poza tym? Oczywiście bazy danych - projektowanie (w praktyce a nie nudnej teorii) i wykorzystanie za pomocą MySQL. Dowiecie się czym różnie się CMS od CRM, jakich narzędzi używać, jak ustawić lokalne środowisko pracy i w jaki sposób zbudować bezpieczny system logowania. Jednym słowem przejdziecie cały proces od pierwszej zmiennej po zbudowanie własnego systemu zarządzania treścią na stronie. Całość okraszona jak zwykle miłą atmosferą i żenującymi żartami prowadzącego.

Dla kogo ten kurs? Dla każdego kto chce nauczyć się podstaw PHP i MySQL. Wystarczy podstawowa znajomość HTML (głównie formularze) i minimum CSS. Prowadzący prześle materiały do zapisanych osób do zapoznania się przed kursem z minimalną wymaganą wiedzą (około 2-3 strony A4)

Podsumowując:
 • Startujemy 22 października kończymy 20 listopada (5 weekendów - 10 zjazdów),
 • Cena kursu to 999zł = 99zł 90gr za dzień = ~20zł za godzinę (taniej niż korki w liceum),
 • Jeśli braliście udział w jakimkolwiek innym kursie Geek factory płacicie 849,00,
 • Dostajecie od nas materiały przed kursem do zapoznania się z formularzami,
 • Na kursie dostajecie materiały odnośnie przerabianych tematów,
 • Możecie przychodzić z własnymi problemami, pytaniami - w miarę możliwości postaramy się je omówić,
 • Dla tych którzy lubią papierki - tak dostaniecie certyfikat ukończenia kursu, chodź nie on jest ważny bo przede wszystkim dostaniecie wiedze i umiejętność praktycznego jej wykorzystania - a to bezcenne.

Daty zjazdów edycja weekendowa
(sobota, niedziela) codziennie od godziny 10:00 (~4-6h)
 • 22-23 października
 • 29-30 października
 • 05-06 listopada
 • 12-13 listopada
 • 19-20 listopada


Zapisujcie się póki można bo ławki zapełniają się szybciej niż myślicie.
Do zobaczenia na kursie.
- Pola obowiązkowe
Wyślij zgłoszenie