Czym jest Geek Factory?

Warsztaty Geek Factory nie należą do typowych inicjatyw szkoleniowych. Kursy powstały z potrzeby wypełnienia luki etatowej oraz kompetencyjnej w procesach rekrutacyjnych firmy programistycznej.

Podstawowym celem naszych szkoleń jest położenie dużego nacisku na wykorzystanie zdobytej wiedzy. Często omawiamy problemy z codziennej pracy programisty, pokazujemy rozwiązania i różnice między teorią, a praktyką, oraz tworzymy aktywną społeczność branży IT na Śląsku. Oprócz wiedzy na temat danej technologii nasi kursanci dowiadują się w jaki sposób i w jakich przypadkach mogą tą wiedzę wykorzystać zdobywając zlecenia i lepsze propozycje pracy. Warsztaty prowadzone są zarówno dla osób poczatkujących jak i zaawanasowanych. Mogą wziaść w nich udział zarówno osoby, które nigdy nie napisały ani jednej linijki kodu, jak i doświadczeni programiści pragnący podnieść swoje kwalfikacje zawodowe, co bezpośrednio przekłada się na lepsze oferty pracy.

Kto stoi za Geek Factory?

Przykładowe projekty Publication Accelerate Japan Pozdrowie24
Daniel Opic
IT Consultant

Daniel miłość do programowania odkrył już w wieku 14 lat. Od tamtego czasu zaprojektował i zaprogramował setki stron, w tym portale społecznościowe, gry komputerowe, oraz kilkanaście dedykowanych systemów CRM i CMS.

Poprzednio pracował jako Project Manager oraz IT Consultant w międzynarodowej firmię z siedzibą główna w Belgii, gdzie zajmujował się planowaniem prac nad nowym portalem informacyjnym i systemem CMS/CRM dla firm wspierających ochronę środowiska naturalnego.

Lubi pracę z młodzieżą i "zaszczepianie w nich bakcyla na programowanie" w czasie prowadzenia wykładów i kółka programistycznego. Geek Factory było jego nieszablonowym pomysłem na rozwiązaniem problemu, z którym coraz częściej mierzą się firmy na całym świecie - brakiem programistów zdolnych do pracy "od zaraz" czyli posiadajacych wiedzę praktyczną, a nie teoretyczną.

Szkolenia w języku polskim