Co nowego u nas ?

12345
Styczeń 21 2018
“Po co płacić za kurs jeśli można kupić książkę?”
"...Jak byłem mały, miałem może z 5-6 lat to pamiętam że dziadek kupił sobie samochód. Porażający krążownik szos jak na tamte czasy - fiat 126p..." Czasami sam siebie zadziwiam jak moje myśli płyną :) Długi wpis odpowiadający na pytanie czy lepsze są kursy czy książki do nauki programowania. 
Autor: Daniel Opic
Więcej
Styczeń 10 2018
ZBUDUJ MARKĘ ONLINE - startujemy
Doskonały kurs prezentujący jak skutecznie posługiwać się narzędziami marketingu online. W jaki sposób używać reklamy na facebooku, jak prowadzić kanały social media, czym jest content marketing.
Autor: Natalia Dołżycka
Więcej
Styczeń 08 2018
Pierwszy nowy kurs: strona www dla nie-programistów
Pierwszy z wielu nowych kursów. Tym razem oferta skierowana głównie dla młodych przedsiębiorców oraz osób które chcą nauczyć się obsługi CMS - WordPress. Nie oznacza to wcale że będzie mnie technicznie. Wręcz przeciwnie. Dowiecie się od początku do końca jak stworzyć własną stronę internetową na najpopularniejszym systemie CMS. Jakie są zalety i jakie wady używania WordPressa i... postawicie własną stronę na dowolny, wybrany przez Was indywidualnie temat.
Autor: Geek Factory
Więcej
Styczeń 05 2018
Strona Geek Factory v3
Zrobimy stronę, na piątek, damy radę. A o której ją puścimy? 23:55 - idealna godzina na premierę, wkońcu to dalej piątek :)
Autor: Geek Factory
Więcej
Styczeń 03 2018
Nowy rok, nowa strona, nowe kursy
Witamy w nowym 2018 roku :)
Autor: Geek Factory
Więcej
12345