Co nowego u nas ?

12345
Luty 22 2018
Darmowe warsztaty - 3 marzec 2018
Znowu knujemy :) Darmowe warsztaty razem z WITkami już 3 marca. Zapisujcie się szybko bo miejsca ograniczone. 
Autor: Geek Factory
Więcej
Luty 21 2018
Mixer zdjęć oraz Krótki film o prawdzie i fałszu
Według mojej zupełnie subiektywnej opinii internet to ściek. Całe mnóstwo bezwartościowych treści, głupich memów i debilnych wpisów. Z pokorą i z żalem przyznaje że często sam dokładam dość często do tego cegiełkę. Zarówno jako twórca jak i odbiorca materiałów…
Autor: Geek Factory
Więcej
Luty 14 2018
WWSK na Marzec 2018 ruszyło z kopyta
Cześć,  szybkie obriwszczenie parafialne na temat WWSK marzec 2018.
Autor: Geek Factory
Więcej
Luty 13 2018
Właściciel Pixel Target opowiada o programowaniu aplikacji mobilnych
Spotkaliśmy się w centrum Katowicach w siedzibie Pixel Target - firmie mojego przyjaciela i nowego wykładowcy na Geek Factory - Krzysztofa Binkiewicza - żeby porozmawiać o jego kursie, zatrudnianiu developerów i przyszłości aplikacji mobilnych. Mamy nadzieje że ten temat Was zainteresuje więc do dzieła. PS: Jako bonus filmik pokazujący moje pierwsze starcie z PhoneGap (i robieniem filmików :) ) więc jest z czego się pośmiać. 
Autor: Geek Factory
Więcej
Luty 08 2018
Meet the geek - Zosia Nowrotek
“W antryju na byfyju” - pod tą nietypową nazwą kryje się restauracja w Tychach gdzie spotkaliśmy się przy kawie z naszą absolwentką. Rozmawialiśmy o tym jak jej się układa po kursie, co jej się nie podobało w Geek Factory oraz jakie ma plany na przyszłość. Przed Wami krótki wywiad ze świeżo “upieczoną” programistką - Zosią Nowrotek.
Autor: Geek Factory
Więcej
12345